Momentálně nejsou zveřejněné žádné nadcházející koncerty.

Uplynulá vystoupení

Sukova síň Rudolfina Praha 1, Česká republika, Česko
Alšovo nábřeží 12
Praha 1, Česká republika 110 00
Česko

Sláva Vorlová patří k nejoriginálnějším, byť v dnešní době pozapomenutým českým skladatelkám 20. století. Do jejího života a tvorby se propsaly dějiny 20. století i fakt, že byla jednou z československých ženských skladatelek, přesto její hudba promlouvá civilně, intimně a s životním nadhledem. Spolek Lieder Society vrací dílo Vorlové do kulturního života a rád splatí tento dluh české hudbě Slavnostním koncertem k jejímu 130. výročí narození. Oslavte s námi Rok české hudby zvoláním: Sláva!

Otevřený salón - Lieder hard! Praha 10, Česká republika
Solidarity 53
Praha 10, Česká republika 10000

Lieder Society pořádá první Otevřený salón!

Stesk: Čapek & Scheinpflugová Praha 1, Česká republika
Ovocný trh 19
Praha 1, Česká republika 110 00

Lieder Society uvádí hudebně-literární večer Čapek & Scheinpflugová: Stesk.

V klenotu kubistické architektury, v Grand Café Orient v Domě u Černé Matky Boží, se bude vyprávět příběh novináře a spisovatele Karla Čapka a jeho životní partnerky, herečky a básnířky Olgy Scheinpflugové.

Dozvuky romantismu Praha, Česko
Salón Celetná Celetná 12
Praha, 110 00
Česko
Marienleben - Paul Hindemith Praha 1, Česká republika, Česko
Karmelitská 2/4
Praha 1, Česká republika 11800
Česko

Rozsáhlý cyklus Paula Hindemitha zahrnuje 15 písní na texty stejnojmenné básnické sbírky R. M. Rilkeho a provází nás celým životem Panny Marie od narození po smrt. Symbolicky ve svátek Nanebevzetí Panny Marie a v roce stého výročí premiérového uvedení uslyšíte tento výjimečný opus v podání sopranistky Tamary Morozové, klavíristy Filipa Martinky a sólistky baletu Národního divadla Kláry Jelínkové, která postavu Panny Marie ztvární scénicky.