Francis Poulenc – Lidský hlas

Praha, Czech Republic

Venuše ve Švehlovce

8:00 PM

Úspěšný umělecký spolek Run OpeRun započíná novou sezónu s jedinečnou imerzivní monooperou Francise Poulenca a Jeana Cocteaua L I D S K Ý H L A S !

https://www.facebook.com/events/2423658217907596/

Tato intimní lidská výpověď se zapsala do dějin opery jako vzácná ukázka minimalismu a absurdního dramatu. Opera představuje monodrama o ženě, která se ocitá na pokraji nervového zhroucení. Jde o mikroskopicky přesnou pitvu stavu mysli, hlasu, těla lidské bytosti, nacházející se uprostřed vztahového traumatu.

Poulenc zde vykresluje člověka a jeho zoufalou touhu po nesplnitelném. V mnoha dimenzích a odstínech odkrývá křehkou psychiku ženy nejen v nejslabších momentech nejistoty, ale i na vlnách nejhlubší hysterie. Zoufalství prudce střídá troufalost, flirt střídá boj postavy se sebou. Na ploše 50 minut je divák v bytě hlavní protagonistky Elle vystaven smršti emocí a ve spojení s hudbou, scénografií a dalšími uměleckými složkami dostává možnost prožít srdcervoucí lidský příběh.

Premiéry dne 26. a 27. 9 2019 od 20:00!

Exkluzivní počet lístků bude BRZY V PRODEJI!

VIP lístky a další ceny jsou již k zakoupení na HITHIT, kde zároveň podpoříte realizaci opery ♥ : https://bit.ly/2Hicb7E

Adresa

Slavíkova 1499/22
Praha, 13000
Czech Republic
Zobrazit na mapě